piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajki!!

Witajcie dziś dzień św. Mikołaja, który kojarzy nam się ze słodyczami i jest małą namiastką Świąt Bożego Narodzenia. U nas w domu nie odbywa on się bardzo hucznie, ale planujemy piec dziś świąteczne pierniki. Ten dzień idealnie się do tego nadaje ;)

W tym roku wraz z innymi blogerami braliśmy udział w akcji Mikołajkowej organizowanej przez ilovecooking92.blogspot.com . Jakiś czas temu osoby chętne zgłaszały się do udziału w akcji do organizatorki ;) Potem wszyscy łączeni byli w pary i wzajemnie wysyłaliśmy sobie drobne paczki Mikołajkowe. 

Naszą Mikołajkową parą była sama organizatorka tej wspaniałej akcji, która serdecznie pozdrawiamy :) 
W paczce którą od Niej otrzymaliśmy, znaleźliśmy piękne kolorowe foremki do babeczek, wykrawaczki do pierników, które dzięki Niej mogę dziś wykorzystać do pieczenia pierników, chrupiące płatki zbożowe, bardzo dużo pysznych, idealnych na rozgrzanie herbatek, próbki kosmetyków oraz oczywiście słodycze ( nie wszystkie przetrwały próbę czasu ;)  
Oto paczka którą rozpakowałam Sama akcja naszym zdaniem jest wspaniałym pomysłem. Kompletowanie i  wysyłanie prezentów innym jest równie radosne co ich otrzymywanie. Szczypta niepewności i tajemnicy naprawdę wprowadza w świąteczny nastrój. Oby więcej było takich akcji. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanych Mikołajek Ada i Patryk.


1 komentarz:

  1. Dziękuję serdecznie za udział w akcji i za śliczną paczkę :) pozdrawiam http://ilovecooking92.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń